Derzli Ahşap Panel

Ahşap Akustik Panel - Duvar ve Tavan Kaplama Paneli

Akustik panellerden biride derzli ahşap panellerdir. Ahşap panellerin üzerinde bulunan delikler ve derzler ses yutum performansına etki göstermektedir. Farklı renk seçeneği ve boyuttaki derzli ahşap paneller yapılmaktadır. Panellerin araka yüzeyinde 4 cm kalınlığındaki taş yününün ses emişine eşit özellikte olan soundtex kumaş kullanılır.
Firmamız uluslararası piyasanın en kalitelisi olan Alman malı Soundtex marka akustik bezi ithal ederek kullanmaktadır. Bu keçenin yani kumaşın kalınlığı 0.2 mm olup siyah renktedir. Aynı zamanda faydalı ve farklı özellikleri olan bir membrandır. İç mekandan gelip delikten geçen sesin bir miktarını yutar, sesin arkaya geçip duvara çarpıp geri gelen kısmını ise tekrar içeri sokmaz. Panel ile duvar arasında kalan boşlukta muhtelif tesisatlar yüzünden oluşan nemi ve buharı içeri geçirmez. Böylece panelin salona bakan yüzünde kabarmalar ve lekeler oluşmaz, cila kusmalarını önler.
Derzli Ahşap Panel - Akustik Kaplama Panel Derzli Ahşap Panel - Akustik Kaplama Panel Derzli Ahşap Panel - Akustik Kaplama Panel Derzli Ahşap Panel - Akustik Kaplama Panel Derzli Ahşap Panel - Akustik Kaplama Panel Derzli Ahşap Panel - Akustik Kaplama Panel Derzli Ahşap Panel - Akustik Kaplama Panel Derzli Ahşap Panel - Akustik Kaplama Panel Derzli Ahşap Panel - Akustik Kaplama Panel Derzli Ahşap Panel - Akustik Kaplama Panel

Şerifali mah. Mevdudi sok. No : 25 Yukarı Dudullu - Ümraniye / İstanbul

0544 523 26 25

0216 693 15 25

Email: aksaakustik@gmail.com