Akustik Paneller

Yankı ve Ses Önleyici Akustik Paneller - Ses Yalıtım Panelleri

Büyük toplantı salonları ve akustik mekanlarda sıklıkla kullanılan farklı çeşitleri bulunan akustik paneller genellikle yüzeyinde kumaş kaplı olan içerisinde ses yutumu sağlayan cam yünü veya sünger bulunan akustik ürünlerdir. Yerine göre ses yansıtıcı olarak ve ses yutucu olarak kullanılan akustik paneller ofis ve çağrı merkezlerinde masa bölücü seperatör ve paravan olarak kullanılabilmektedir.

Akustik kumaş kaplı paneller farklı kalınlık,renk ve boyutta üretilebildiği için her mekana uyumlu tasarımlar sağlayabilirsiniz. Duvar ve tavanda kullanımı münkündür.

Akustik Paneller Aparatlarla mekan içerisinde konumlandırılan paneller akustik paravan ve masa seperatörüdür. Ofis, çağrı merkezi gibi yerlerde masa aralarında ve masalara konumlandırılır. Akustik Paneller Tavanda şıklık ve yankı emilimi sağlamak adına kullanılan akustik panellerde bulunmaktadır. Bu paneller akustik baffle ve akustik yüzer tavan panelidir. Akustik Paneller Yüzeyi kumaş kaplı panellerin dışında birde ahşap paneller bulunmaktadır. Bu paneller sinema salonu,tiyatro salonu,toplantı salonu gibi özel mekanlarda kullanılır. Yüzeyleri farklı modelde olabilir. Alt yani monte edilen yerinde soundtex kumaş bulunduğundan dolayı ses emilimi sağlayabilir. Akustik Paneller Akustik Paneller

Şerifali mah. Mevdudi sok. No : 25 Yukarı Dudullu - Ümraniye / İstanbul

0544 523 26 25

0216 693 15 25

Email: aksaakustik@gmail.com