Soundtex Kumaş

Soundtex Kumaş | Ses Emici Ses Yalıtım Kumaşı | Keçe Kumaş

Soundtex akustik kumaş, 0.2 mm olup, 4 cm kalınlığındaki taş yünü ses emme şiltesinin emişine eşit özelliktedir. Aynı zamanda faydalı ve farklı özellikleri olan bir membrandır. İç mekandan gelip delikten geçen sesin bir miktarını yutar, sesin arkaya geçip duvara çarpıp geri gelen kısmını ise tekrar içeri sokmaz. Panel ile duvar arasında kalan boşlukta muhtelif tesisatlar yüzünden oluşan nemi ve buharı içeri geçirmez. Böylece panelin salona bakan yüzünde kabarmalar ve lekeler oluşmaz, cila kusmalarını önler.
Anti-bakteriyel ve anti-allerjiktir, içeriye toz geçmesini önler. İç mekanın arka planında oluşan havalandırma sistemi, yağmur, trafik ve diğer yan mekan gürültülerinin de içeri girmesini belirli bir oranda önler. Duvara veya tavana monte edilmiş Ahşap Akustik Panel’in arkasındaki boşlukta, hava hareketleri durağan olduğu için, hava basıncı sabittir. Salon içinde ise hava cereyanları ve insan hareketlerinden dolayı, hava basınca arka boşluktaki basınçtan yüksektir. Bu nedenle arkaya sigara dumanı, toz, böcek vs. geçmesini önler, bir çeşit filtre vazifesi görür..
Soundtex Kumaş Soundtex Kumaş Soundtex Kumaş Soundtex Kumaş Soundtex Kumaş Soundtex Kumaş Soundtex Kumaş Soundtex Kumaş Soundtex Kumaş

Şerifali mah. Mevdudi sok. No : 25 Yukarı Dudullu - Ümraniye / İstanbul

0544 523 26 25

0216 693 15 25

Email: aksaakustik@gmail.com