Renkli Labirent Sünger

Akustik Renkli Labirent Ses Yalıtım Süngeri

Akustik süngerler sesin ve yankının engellenmesi için üretilmiş hoş görünüme sahip olan süngerlerdir. Her süngerin farklı görünümü,yoğunluğu veya kalınlığı gibi özellikleri bulunmaktadır. Renkli labirent sünger 100*100 ve 50*50 ebatlarında bulunabilen bir süngerdir. Tekno touch dediğimiz yüzeyi kadife kaplı süngerlerde de labirent formu bulunabildiğinden tekno touch süngerin tüm renk seçeneklerine sahip olan labirent sünger elde edebilir veya basotect labirent sünger temin edebilir hatta poliüretan süngerden üretilen labirent süngerin yüzeyine istediğiniz renkte sprey boya ile boyayabilirsiniz. Tüm bu sunulan çözümler sayesinde sünger sesi ve yankıyı önlerken mekan içerisinde uyumsuzluk oluşturmayacaktır.
Renkli labirent sünger orta frekanstaki seslerin önlenmesi gerektiği durumlarda kullanılır. Daha yüksek sesler için bariyerli modellerini kullanabilir veya daha farklı çözüm istiyorsanız bizimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
Renkli Labirent Sünger - Akustik Labirent Sünger Renkli Labirent Sünger - Akustik Labirent Sünger Renkli Labirent Sünger - Akustik Labirent Sünger Renkli Labirent Sünger - Akustik Labirent Sünger Renkli Labirent Sünger - Akustik Labirent Sünger Renkli Labirent Sünger - Akustik Labirent Sünger Renkli Labirent Sünger - Akustik Labirent Sünger Renkli Labirent Sünger - Akustik Labirent Sünger Renkli Labirent Sünger - Akustik Labirent Sünger Renkli Labirent Sünger - Akustik Labirent Sünger Renkli Labirent Sünger - Akustik Labirent Sünger Renkli Labirent Sünger - Akustik Labirent Sünger

Şerifali mah. Mevdudi sok. No : 25 Yukarı Dudullu - Ümraniye / İstanbul

0544 523 26 25

0216 693 15 25

Email: aksaakustik@gmail.com