Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri - Yankı ve Eko Yalıtım Süngeri

Akustik süngerler çeşitli ham maddelerden oluşabilmektedir. Poliüretan ham maddesinden meydana gelen akustik süngerlerin çoğunda yanmazlık özelliği kazandırılmaktadır. Yanmaz akustik piramit sünger ses yalıtımı yapılan bölgede yüksek sıcaklardan etkilenmeyerek yangını önler ve alev almaz.Yankı ve eko gibi ses olaylarından duyulan şikayetlerinizde bu yanmaz akustik süngerleri kullanabilirsiniz. Uygulandığı alanda çıkan herhangi bir alevden etkilenmeyerek yangın çıkma ihtimalini sıfıra indirir.Poliüretan köpükten üretilen süngerlerde siyah rengi mevcuttur ancak yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Melamin köpükten üretilen yanmaz akustik piramit sünger beyaz,açık gri ve koyu gri renkte bulunur. Ses yalıtım uygulamalarında yanmaz akustik süngerlerin önemi yüksektir. Bariyerli olabildikleri ve diğer ses kesici malzemelerle uyumludurlar.
Uygulama Alanları stüdyo ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı, hastane odası ses yalıtımı, radyo odası ses yalıtımı,bateri odası ses yalıtımı,ofis ses yalıtımı, mekanik daireler vb. ses olaylarının yaşandığı her alanda kullanabilirsiniz.
Yanmaz Akustik Piramit Sünger Yanmaz Akustik Piramit Sünger Yanmaz Akustik Piramit Sünger Yanmaz Akustik Piramit Sünger Yanmaz Akustik Piramit Sünger Yanmaz Akustik Piramit Sünger Yanmaz Akustik Piramit Sünger Yanmaz Akustik Piramit Sünger Yanmaz Akustik Piramit Sünger Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Şerifali mah. Mevdudi sok. No : 25 Yukarı Dudullu - Ümraniye / İstanbul

0544 523 26 25

0216 693 15 25

Email: aksaakustik@gmail.com