Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger | Bass Kırıcı Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Akustik süngerlerin arasında diğerlerinden farklı olarak bass trap sünger bulunmaktadır. Farkından bahsedecek olursak bass trap sünger düz bir biçime sahip değildir yani duvarlarda kullanılmazlar. Köşelerde konumlandırılan bu sünger bass kırıcı özelliğe sahiptir. Böylelikle davul,gitar veya herhangi bir enstrümanın oluşturduğu sesin rahatsız edici kısmının önüne geçilebilmektedir. Bass trap sünger 30*60 ebatlarında siyah renkte poliüretan süngerden üretilen sünger çeşididir. Bass küpü ile birlikte kullanarak mekanda hem akustiği sağlar hemde daha iyi bir yalıtım sağlayabilirsiniz.
50 Hz’in altındaki tüm seslerin düzenlenmesinde faydalı olan bass trap süngerler adeta bir bas tuzağıdır. Genellikle firmalar bu ürünü özel sipariş olarak üretmektedir. Poliüretan süngerler için müşterilerin talepleri doğrultusunda farklı formlar kazandırılarak da üretilen bu yalıtım malzemesi, çoğunlukla tavan köşelerinde ve duvarlarda kullanılmaktadır. Kullanılabileceği alanlar stüdyo,bateri odası,müzik odası,ses kayıt odası,radyo odası,reji odası vb. mekanlardır.
Bass Trap Sünger Bass Trap Sünger Bass Trap Sünger Bass Trap Sünger Bass Trap Sünger Bass Trap Sünger Bass Trap Sünger Bass Trap Sünger Bass Trap Sünger

Şerifali mah. Mevdudi sok. No : 25 Yukarı Dudullu - Ümraniye / İstanbul

0544 523 26 25

0216 693 15 25

Email: aksaakustik@gmail.com