Akustik Baffle

AnasayfaAkustik Baffle

Baffle tavanlarda kullanılan ve ses sorunlarını kontrol altına alarak düzenleyen bir üründür. Farklı renklerde ve ebatlarda üretilmektedir. Mekanlarda gürültüleri emerek ses karmaşasını engellemektedir. İşletmelerde daha huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Ses emici özellikte bir üründür.

Akustik Baffle

Akustik Kaplama

Akustik Panel

Akustik Tavan Paneli – Sarkık Panel

Toplantı salonları, fuar alanları, çağrı merkezleri, spor salonları, çağrı merkezleri, ofisler, yemekhaneler, anfiler, derslikler, müzik odaları, cafeler gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilmektedir. Kalınlıkları 40 mm ve 50 mm dir. Renk seçenekleri sunulmaktadır. Değişik modellerde üretilebilmektedir. Mekanlarda şık bir görünüm sağlamaktadır.

Akustik Ses Yalıtım Paneli

Akustik Paneller

Akustik Tavan Kaplama

Akustik Baffle Ses Yalıtımı

Akustik baffle tavana asılarak kullanılan bir malzemedir. Mekanlarda sesleri kontrol altına alarak akustiği düzenlemektedir. Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgalarını, panelin gözeneklerinden sürtünme sebebi sesleri emerek, ses karmaşasının engellenmesini sağlamaktadır. 40 mm ve 50 mm kalınlığa sahiptir. Modellerine, kalınlıklarına ve yoğunluklarına göre akustik baffle panelleri ile farklı akustik performanslar sağlanabilir.