Akustik mekanlarda karşılaşılan ses sorunlarına karşı en etkili çözümlerden biri olan Yanmaz akustik düz sünger, ses düzenlemeleriniz için ideal bir seçenektir. Üstün ses yutma kapasitesi ile eko ve yankı gibi ses problemlerine çözüm sunmanın yanı sıra, yanmazlık özelliği sayesinde de güvenliği artırır.

Yanmaz akustik düz sünger, mekan içerisindeki ses kalitesini optimize ederken aynı zamanda yangın güvenliği konusunda da önemli bir katkı sağlar. Sesin etkili bir şekilde dağıtılmasını sağlayarak mekanın akustiğini iyileştirirken, yangın durumlarında da güvenlik sağlayarak çok yönlü bir çözüm sunar.

Yanmaz akustik düz sünger, hem akustik düzenlemelerde hem de güvenlik konusunda öne çıkan bir çözüm sunmaktadır. Ses sorunlarını giderirken aynı zamanda mekanın emniyetini sağlayarak ideal bir denge oluşturur.

yanmaz akustik düz sünger

yanmaz akustik düz sünger

yanmaz akustik düz sünger

Yanmaz Akustik Düz Sünger Özellikleri

 • Yoğunluk: 50 DNS, 70 DNS, 90 DNS
 • Ebat: 100x100cm Plaka, Genişlik Max. 100cm
  *İstek üzerine farklı ölçülerde yapılabilir.
 • Kalınlık: 40mm ve 50mm
 • Renk: Siyah *İstek üzerine flok kaplama ile renklendirme yapılır.
 • Uygulama: Sıvı Yapıştırıcı ile
 • Model Seçenekleri:
  • Kendinden Yapışkanlı Akustik Düz Sünger,
  • Bariyerli Düz Akustik Sünger
YöntemTS EN ISO 13501-1 + A1BS 476 Bölüm 6 ve 7NF P 92-501
Yangın SınıflandırmasıC-s2-d0Sınıf 0M1

yanmaz akustik düz sünger

yanmaz akustik düz sünger

yanmaz akustik düz sünger

Akustik Düz Ses Yalıtım Süngeri


Yanmaz Akustik Düz Sünger, ses kalitesini bozmadan ses seviyesini, titreşimi ve yankıyı kontrol eden etkili bir akustik ses yalıtım süngeri çeşididir. Poliüretan köpükten üretilen bu düz sünger, seslerin temiz ve yüksek kalitede iletilmesini sağlar.

Akustik ses yalıtım süngerlerinin farklı formları mevcuttur. Akustik Piramit Süngerler, uygulama esnekliği ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkar. Bu piramit şeklindeki akustik ses yalıtım süngerleri, ses akustiğinin sağlanmak istendiği her mekanda etkili bir şekilde kullanılabilir. Ses kalitesine önem verilen mekanlarda, yankı ve titreşimi kontrol ederek daha temiz ve daha kaliteli bir ses deneyimi sunar.

Akustik ses yalıtım süngerleri farklı şekil ve malzemelerde üretilerek ses düzenlemelerinde etkili bir çözüm sunar. Mekanın ihtiyaçlarına göre tercih edilen bu süngerler, ses kalitesini yükselterek daha iyi akustik bir deneyim sağlar.