Yanmaz Akustik Düz Sünger

AnasayfaYanmaz Akustik Düz Sünger

Yanmaz akustik düz sünger ses yalıtımı yapılan bölgede yüksek sıcaklardan etkilenmeyerek yangını önler ve alev almaz. Yankı ve eko gibi ses olaylarından duyulan şikayetlerinizde bu yanmaz akustik süngerleri kullanabilirsiniz. Akustik süngerler çeşitli ham maddelerinden oluşabilmektedir. Poliüretan ham maddesinden meydana gelen akustik süngerlerin çoğunda yanmazlık özelliği kazandırılmaktadır.

yanmaz düz sünger

akustik düz sünger

düz sünger fiyatları

Firex Rulo Ses Yalıtım Süngeri

Uygulandığı alanda çıkan herhangi bir alevden etkilenmeyerek yangın çıkma ihtimalini sıfıra indirir. Ses yalıtım uygulamalarında yanmaz akustik süngerlerin önemi yüksektir. Bariyerli modelleri bulunabilir ve diğer ses kesici malzemelerle uyumlu olduklarından dolayı oldukça kullanışlıdır. Poliüretan köpükten üretilen süngerlerde siyah rengi mevcuttur ancak yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Melamin köpükten üretilen yanmaz akustik düz sünger beyaz,açık gri ve koyu gri renkte bulunur.

akustik sünger

yanmaz akustik düz sünger

sünger fiyatları

Uygulama Alanları stüdyo ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı,bateri odası ses yalıtımı,ofis ses yalıtımı, hastane odası ses yalıtımı, radyo odası ses yalıtımı, mekanik daireler , jeneratör odası, hidrofor odası, chiller grubu soğutucu klima ses yalıtımı vb. ses olaylarının yaşandığı her alanda kullanabilirsiniz.