Akustik Piramit Sünger

AnasayfaAkustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger kullanıldığı mekandaki sesi emiş gücüyle kendini ön plana çıkaran akustik sünger tipidir. Piramit sünger diğer akustik süngerler gibi poliüretan malzemeden üretilmektedir. Ses kesim kuvveti yanmaz akustik süngerler ile aynıdır ancak kendini diğer süngerlerden ayıran özelliği yüzey formunun birçok mekanda kullanılabilir görünüme sahip olmasıdır.
akustik piramit sünger

Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Şikayetinizden dolayı piramit sünger tercih etmek istiyorsanız kullanabileceğiniz bölgeler akustik mekanlar (stüdyo odası, müzik odası, toplantı odası, reji odası, radyo odası, bateri odası vb.) ve şikayet edilen konunun yankı olduğu yerlerdir.
yanmaz piramit sünger

Daha yüksek ses kesim oranları için piramit süngerin beraberinde diğer ses yalıtım süngeri veya malzemelerini tercih edebilirsiniz. Bariyerli piramit sünger hem sesin ve yankının kesilmesi hemde akustik bir görüntü oluşmasına olanak verecek bir malzemedir.

piramit ses yalıtım süngeri

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Piramit sünger melamin süngerden de üretilerek farklı renk ve görünüme kavuşturulmuştur. Bu malzemeye basotect piramit sünger denmektedir.

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik Ses İzolasyonu

basotect melamin piramit sünger