Yanmaz Akustik Spesiyal Sünger

AnasayfaYanmaz Akustik Spesiyal Sünger

Yanmaz akustik spesiyal sünger ses yalıtımı yapılan bölgede yüksek sıcaklardan etkilenmeyerek yangını önler ve alev almaz.Yankı ve eko gibi ses olaylarından duyulan şikayetlerinizde bu yanmaz akustik süngerleri kullanabilirsiniz. Uygulandığı alanda çıkan herhangi bir alevden etkilenmeyerek yangın çıkma ihtimalini sıfıra indirir. Ses yalıtım uygulamalarında yanmaz akustik süngerlerin önemi yüksektir.

yanmaz spesiyal sünger

akustik spesiyal sünger

spesiyal sünger fiyatları

Special Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli olabildikleri ve diğer ses kesici malzemelerle uyumludurlar. Poliüretan köpükten üretilen süngerlerde siyah rengi mevcuttur ancak yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Melamin köpükten üretilen yanmaz akustik spesiyal sünger beyaz,açık gri ve koyu gri renkte bulunur.

akustik special sünger

yanmaz akustik spesiyal sünger

sünger fiyatları

Akustik süngerler çeşitli ham maddelerinden oluşabilmektedir. Poliüretan ham maddesinden meydana gelen akustik süngerlerin çoğunda yanmazlık özelliği kazandırılmaktadır. Uygulama Alanları stüdyo ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı, hastane odası ses yalıtımı, radyo odası ses yalıtımı,bateri odası ses yalıtımı,ofis ses yalıtımı, mekanik daireler vb. ses olaylarının yaşandığı her alanda kullanabilirsiniz.