Akustik Keçe Panel

Akustik keçe panel – Aksa Felt Panels® ürünleri her alanda sizlerin daha sessiz bir ortamda yaşam sürmeniz için tasarlanan Pet Polyester geri dönüştürülmüş plastik şişelerden elde edilir. Sağlık açısından hiçbir problem teşkil etmeyen ve geri dönüşüme katkı sağlayan bu malzeme akustik tasarımlarınızda yeni bir çağ getiriyor.

Akustik Keçe Panel Modelleri

akustik keçe panel baffle tavan paneli

AKUSTİK KEÇE BAFFLE TAVAN PANELİ

akustik keçe kaset baffle tavan paneli

AKUSTİK KEÇE KASET BAFFLE TAVAN PANELİ

akustik keçe yüzer tavan paneli

AKUSTİK KEÇE YÜZER TAVAN PANELİ

akustik ahşap çıtalı keçe panel aksa slat felt

AKUSTİK AHŞAP ÇITALI KEÇE PANEL 
AKSA SLAT FELT®

akustik keçe duvar panelleri

AKUSTİK KEÇE DUVAR PANELLERİ

akustik keçe perde modelleri

AKUSTİK KEÇE PERDE 

akustik keçe paravan

AKUSTİK KEÇE PARAVAN

akustik keçe masa seperatörü

AKUSTİK KEÇE MASA SEPERATÖRÜ

akustik keçe ledli tavan paneli baffle ışıklandırma

AKUSTİK KEÇE LEDLER

Akustik Keçe Panel Uygulama Alanları

Pet polyester Aksa Felt Panels® ürünleri akustik uygulamalarda son derece şık tasarımlarıyla yer alan akustik düzenleme malzemesidir. Yankının aktif olarak duyulduğu bölgelerin yüzeyinde alanın hacmine oranla dikkat edilerek konumlandırma yapılabilir. Firmamızın Akustik Danışmanlık hizmeti olduğu için sizlere bu konuda yardımcı olabilir akustik projenizi çıkarabilir ve gürültü kirliliğine son verebilirsiniz. Unutmayın ” Gürültü Kirliliktir ! ” .

Akustik keçe panellerimiz konferans salonları, çağrı merkezleri , avmler, hastaneler, sinema odaları, ofisler, toplantı salonları, kütüphaneler, radyo odaları, resturantlar, barlar ve daha bir çok alanda aktif rol alırlar. Dilerseniz tavanda t24 aparatlara veya tv ünitesi arkasına konumlandırabileceğiniz modelleriniz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın !

Akustik Keçe Panel Uygulama Yöntemi

Akustik polyester keçe paneller duvar, tavan, masa ve mekan içinde kullanıma uygun birçok modele sahip olduğu için aynı şekilde birçok uygulama modeline de sahiptir. Yüzeye direkt uygulama yapmak için cırtlı bant, çift tarafı bantlı ağlı bant, mıknatıs, silikon ve vida tercih edilebilir. Tavandan sarkıtılarak kullanılmak istenen akustik perde , baffle tavan, canopy yüzer tavan vb modeller için askı aparatları kullanılmalıdır. Akustik ses yalıtımı uygulamaları sadece duvar ve tavanda malzeme kullanılarak sağlanmaz. Masalar üzerinde konuşma seslerini daha yakından engellemek için tercih edilen masa seperatörü – seperasyon sistemleri için özel ayaklarla uygulama yapılır. Bunun yanı sıra akustik paravanlar tekerlekli ve ayaklı sistemleri ile serbest bir şekilde sesin yoğun olarak duyulduğu noktada tercih edilir.

Akustik Keçe Panel Temizliği

Akustik keçe panellerin yüzeyi toz parçacıklarını ve ufak parçaları tutabilir şekildedir ancak temizliği zahmetli değildir. Uygulama noktasındaki detaya zarar vermeyecek şekilde süpürge ile tozlar çektirilir. Üzerine meyve suyu boya vb sıvı maddeler temas ettiği vakit yüzeyini ıslak temizlik malzemeleri ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

ahşap panel keçe paneller