Yanmaz Akustik Piramit Sünger

AnasayfaYanmaz Akustik Piramit Sünger

Yanmaz akustik piramit sünger, ses yalıtımı yapılan bölgede yüksek sıcaklardan etkilenmeyerek yangını önler ve alev almaz.Yankı ve eko gibi ses olaylarından duyulan şikayetlerinizde bu yanmaz akustik süngerleri kullanabilirsiniz. Uygulandığı alanda çıkan herhangi bir alevden etkilenmeyerek yangın çıkma ihtimalini sıfıra indirir.

yanmaz piramit sünger

akustik piramit sünger

piramit sünger fiyatları

Piramit Ses Yalıtım Süngeri

Akustik süngerler çeşitli ham maddelerden oluşabilmektedir. Poliüretan ham maddesinden meydana gelen akustik süngerlerin çoğunda yanmazlık özelliği kazandırılmaktadır. Poliüretan köpükten üretilen süngerlerde siyah rengi mevcuttur ancak yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Melamin köpükten üretilen yanmaz akustik piramit sünger beyaz,açık gri ve koyu gri renkte bulunur.

akustik sünger

yanmaz akustik piramit sünger

sünger fiyatları

Ses yalıtım uygulamalarında yanmaz akustik süngerlerin önemi yüksektir. Bariyerli olabildikleri ve diğer ses kesici malzemelerle uyumludurlar.
Uygulama Alanları stüdyo ses yalıtımı, müzik odası ses yalıtımı, hastane odası ses yalıtımı, radyo odası ses yalıtımı,bateri odası ses yalıtımı,ofis ses yalıtımı, mekanik daireler vb. ses olaylarının yaşandığı her alanda kullanabilirsiniz.