Basotect piramit sünger, yüksek performanslı bir ses yalıtım malzemesi olarak öne çıkar. Antibakteriyel özelliği sayesinde hijyenik bir ortam oluştururken, düşük yoğunluğuna rağmen etkili ses yalıtımı sağlar.

Bu özellikleriyle, mekanların akustik düzenlemesi ve tasarım kalitesinin arttırılması amacıyla tercih edilen bir sünger çeşididir.

Basotect melamin piramit sünger, poliüretan ham maddesinden üretilmiştir ve bu sayede yüksek dayanıklılık ve uzun ömür sağlar. Aynı zamanda yanmazlık özelliği taşıyan ISO sertifikalı bir üründür.

Bu süngerler, hem estetik hem de işlevsel açıdan mekanlarınıza katkı sağlayarak daha konforlu ve ses izolasyonu sağlamış bir ortam oluşturmanıza yardımcı olabilir.

basotect piramit sünger

basotect piramit sünger

basotect piramit sünger

Yanmaz Basotect Piramit Süngeri


Basotect melamin piramit sünger modelleri, özel imalat teknikleri ile şekillendirilen ve yüksek performans sunan akustik ürünlerdir. Bu piramit şeklindeki süngerler, poliüretan malzemeden üretilmiş olan antibakteriyel Basotect malzemesinden oluşur. Bu özelliği sayesinde sağlık açısından güvenli bir kullanım sunar.

Çeşitli mekanlarda etkili sonuçlar elde etmek için kullanılan Basotect melamin piramit sünger modelleri, hastanelerden müzik odalarına, toplantı salonlarından bateri odalarına kadar geniş bir yelpazede tercih edilir. Hem tavan hem de duvar gibi farklı bölgelerde kullanılabilme özelliği, mekanlarınızın akustik düzenlemesi için esnek bir çözüm sunar. Ayrıca uygulamasını yapmak oldukça kolaydır.

Bu sünger modellerinin yapıştırılması için solid bazlı sünger yapıştırıcısı kullanılır. Bu yapıştırıcı sayesinde süngerlerin istenilen yüzeye sağlam ve dayanıklı bir şekilde montajı sağlanır. Aynı zamanda, yapışkanlı modelleri de bulunan Basotect melamin piramit süngerler, daha pratik bir uygulama için tercih edilebilir.

basotect piramit sünger

basotect piramit sünger

basotect piramit sünger