Masa Seperatörü

AnasayfaMasa Seperatörü

Masa seperatörü çalışanların iş performansları açısından önemlidir. Ses ve görüntü ayrımı sağlamak amacıyla kullanılan akustik üründür. Özel yapısı sayesinde ses karmaşası ortadan kalkmaktadır. Genelde iş yerlerinde, ofislerde, çağrı merkezlerinde ve benzeri mekanlarda kullanılan bir üründür. Çalışanlara psikolojik yararlar sağlamaktadır.

Masa Seperatörü

Akustik Ses Yalıtımı

Masa Ayırıcı Panel

Ofis Masa Bölücü Seperatör Paneli – Masa Seperasyonu

Masa seperatörü renk seçenekleri ile dekoratif bir üründür. Masaları bölümlendirerek çalışanların alanlarını belirler. Yan yana yada karşı karşıya çalışan insanların ses karmaşasından etkilenmeden ve rahat bir şekilde işlerini yapmasını sağlamaktadır. Daha huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı sağlanması açısından masa seperatörleri önemlidir.

Masa Seperasyon Paneli

Ofis Çağrı Merkezi Ses Yalıtım Malzemesi

Akustik Panel

İnsanlar ses karmaşasından dolayı psikolojik olarak etkilenebilir. Bu nedenle işlerini ve sorumluluklarını iyi bir şekilde yerine getiremez. Konsantre kaybı yaşayabilirler ve dikkat bozukluğu görülebilir. İş performansları düşebilir ve işlerine odaklanamazlar. Bu sebepleri ortadan kaldırmak adına masa seperatörleri kullanılmaktadır.

Masa seperatörleri istenilen renklerde ve ebatlarda üretilebilmektedir. Kısıtlı mekanlarda ve dar alanlarda masalar arasında seperatörler kullanılarak daha verimli bir çalışma ortamı sağlanabilir. İnsanlar daha rahat ve huzurlu bir şekilde işlerine yoğunlaşabilirler.