Akustik Baffle

Akustik Tavan Paneli - Sarkık Panel

Baffle tavanlarda kullanılan ve ses sorunlarını kontrol altına alarak düzenleyen bir üründür. Farklı renklerde ve ebatlarda üretilmektedir. Mekanlarda gürültüleri emerek ses karmaşasını engellemektedir. İşletmelerde daha huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Ses emici özellikte bir üründür.

Akustik Baffle - Akustik PanelAkustik Baffle - Akustik Panel

Toplantı salonları, fuar alanları, çağrı merkezleri, spor salonları, çağrı merkezleri, ofisler, yemekhaneler, anfiler, derslikler, müzik odaları, cafeler gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilmektedir. Kalınlıkları 40 mm ve 50 mm dir. Renk seçenekleri sunulmaktadır. Değişik modellerde üretilebilmektedir. Mekanlarda şık bir görünüm sağlamaktadır.

Akustik Baffle - Akustik PanelAkustik Baffle - Akustik Panel

Akustik baffle tavana asılarak kullanılan bir malzemedir. Mekanlarda sesleri kontrol altına alarak akustiği düzenlemektedir. Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgalarını, panelin gözeneklerinde sürtünme sebebi sesleri emerek, ses karmaşasının engellenmesini sağlamaktadır. 40 mm ve 50 mm kalınlıklarındadır. Modellerine, kalınlıklarına ve yoğunluklarına göre akustik baffle panelleri ile farklı akustik performanslar sağlanabilir.

Akustik Baffle - Akustik PanelAkustik Baffle - Akustik Panel Akustik Baffle - Akustik PanelAkustik Baffle - Akustik Panel Akustik Baffle - Akustik PanelAkustik Baffle - Akustik Panel Akustik Baffle - Akustik PanelAkustik Baffle - Akustik Panel Akustik Baffle - Akustik PanelAkustik Baffle - Akustik Panel

Şerifali mah. Mevdudi sok. No : 25 Yukarı Dudullu - Ümraniye / İstanbul

0544 523 26 25

0216 693 15 25

Email: aksaakustik@gmail.com