Tekno Touch Sünger

Akustik Tekno Touch Sünger | Renkli Akustik Sünger

Akustik ses yalıtımı çok fazla maliyete gerek duyulmadan ortamın akustiğini bozmadan hatta dahada iyi hale getirilmesini sağlayan uygulama biçimidir. Peki bu uygulama hangi malzemelerle sağlanır ? Tekno touch sünger akustik ses yalıtım uygulaması için ideal ses yalıtım süngerlerimizdendir. Tekno touch sünger poliüretan veya melamin süngerin üzerine flok boya veya kadife kaplama yapılarak elde edilen yankı sönümleyici akustik süngerdir. Akustik panel olarak da bilinmektedir.
30m ve 40 mm kalınlığa 50*50 ebata sahiptir. Renk seçeneği fazla olduğundan dolayı mekana ve zevkinize uyum konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız. Yüzey formları olarak da spesiyal, düz, labirent ve yumurta desenine sahiptir. Farklı şekilde de yapılabilmektedir. Ancak bu durumda metrajın yüksek olması ve mail yoluyla görüşülmesi gerekmektedir. Evinizde veya stüdyonuzda kuracağınız bir ses sisteminin kötü sonuçlar vermemesi için tekno touch süngeri kullanabilirsiniz. Çevreye kaçan seslerin önüne geçebilmek için tekno touch sünger ile birlikte farklı ses yalıtım malzemesi kullanılmalıdır.
Tekno Touch Sünger Tekno Touch Sünger Tekno Touch Sünger Tekno Touch Sünger Tekno Touch Sünger Tekno Touch Sünger Tekno Touch Sünger Tekno Touch Sünger Tekno Touch Sünger Tekno Touch Sünger Tekno Touch Sünger Tekno Touch Sünger

Şerifali mah. Mevdudi sok. No : 25 Yukarı Dudullu - Ümraniye / İstanbul

0544 523 26 25

0216 693 15 25

Email: aksaakustik@gmail.com