Akustik Piramit Sünger

Yanmaz Akustik Piramit Sünger - Ses Yalıtım Süngeri

Akustik piramit sünger kullanıldığı mekandaki sesi emiş gücüyle kendini ön plana çıkaran akustik sünger tipidir. Piramit sünger diğer akustik süngerler gibi poliüretan malzemeden üretilmektedir. Ses kesim kuvveti yanmaz akustik süngerler ile aynıdır ancak kendini diğer süngerlerden ayıran özelliği yüzey formunun birçok mekanda kullanılabilir görünüme sahip olmasıdır.
Akustik Piramit Sünger Şikayetinizden dolayı piramit sünger tercih etmek istiyorsanız kullanabileceğiniz bölgeler akustik mekanlar (stüdyo odası, müzik odası, toplantı odası, reji odası, radyo odası, bateri odası vb.) ve şikayet edilen konunun yankı olduğu yerlerdir.
Akustik Piramit Sünger AKUSTİK PİRAMİT SÜNGER TEKNİK VERİLERİ Akustik Piramit Sünger Daha yüksek ses oranları için piramit süngerin beraberinde diğer ses yalıtım süngeri veya malzemelerini tercih edebilirsiniz. Bariyerli piramit sünger hem sesin ve yankının kesilmesi hemde akustik bir görüntü oluşmasına olanak verecek bir malzemedir. Akustik Piramit Sünger Akustik Piramit Sünger

Piramit sünger melamin süngerden de üretilerek farklı renk ve görünüme kavuşturulmuştur. Bu malzemeye basotect piramit sünger denmektedir.

Akustik Piramit Sünger

Şerifali mah. Mevdudi sok. No : 25 Yukarı Dudullu - Ümraniye / İstanbul

0544 523 26 25

0216 693 15 25

Email: aksaakustik@gmail.com